🎉 Ёшлар ойлиги доирасида «Сергели ёшларни севади» шиори остида ташкил этилган концерт дастурида «Янги Ўзбекистон бунёдкорлари – 2026» Республика касбий маҳорат танловининг туман босқичи ғолибларини тақдирлаш маросими бўлиб ўтди.
🏆 Тадбир давомида турли касб йўналишлари бўйича юқори натижаларга эришган, ўз билим ва маҳоратини намоён этган ёшлар муносиб эътироф этилди ҳамда диплом ва эсдалик совғалари билан тақдирланди.
👏 Ғолибларни эришган муваффақиятлари билан самимий табриклаймиз ва уларга танловнинг кейинги босқичларида ҳам улкан зафарлар тилаймиз.

🎉 В рамках Месяца молодёжи на концертной программе под девизом «Сергели любит молодёжь» состоялась церемония награждения победителей районного этапа Республиканского конкурса профессионального мастерства «Строители Нового Узбекистана – 2026».
🏆 В ходе мероприятия молодые люди, достигшие высоких результатов в различных профессиональных направлениях и продемонстрировавшие свои знания и мастерство, были достойно отмечены и награждены дипломами и памятными подарками.
👏 Сердечно поздравляем победителей с достигнутыми успехами и желаем им больших побед на следующих этапах конкурса.